STS Sistem Mühendislik İnsan Kaynakları - Otomasyon Ürünleri Satışı ve Yazılım Geliştirme Hizmetleri

İçeriğe git
STS SİSTEM' DE KARİYER

BU EKİPTE SEN DE YER ALMALISIN
İşine tutkuyla sarılacak takım arkadaşları arıyoruz,

STS Sistem, çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları yaklaşımları ile çalışanlarının yeteneklerini geliştirmeyi ve yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı hedeflemektedir.

Şirketimizi geleceğe taşıyacak insan kaynakları yaklaşımlarında temel hareket noktamızı 'değerlerimiz, iş ahlakı, ilkelerimiz ve yasalar’ oluşturmaktadır.

Özgeçmişinizi bizimle paylaşın ik@stssistem.com


Neden STS Sistem'e Katılmalısınız?

 STS Sistem, sürekli adaptasyon, müşteri hizmetleri ve profesyonel büyümeden oluşan güçlü bir vizyon ve kurumsal felsefe üzerine kurulmuştur.  STS Sistem'in ekip üyelerine yaptığı yatırım, yenilik yapma, öğrenme ve üstün olma fırsatlarını teşvik eden ideal bir çalışma ortamı sağlar. STS Sistem Ailesi sürekli büyümeye devam ediyor, potansiyellerini genişletmek ve kariyerlerini başarıya götürecek bir yolda ilerlemek isteyen yeni üyelerimizi ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.Kişisel ve Profesyonel Gelişim

STS Sistem, özünde ekip üyelerini geleceğin liderleri olacak şekilde yetiştirmeye inanıyor. Her ekip üyesinin farklı roller ve sorumluluklar üstlenmesine izin vererek yükselmesini içeriden destekliyoruz. Bu da şirket kültürümüzü ve liderlikteki sürekliliği koruyor.


Gerçek Potansiyelinize Ulaşın

STS Sistem, ekip üyelerini öğrenmeye, kariyerlerinde yükselmeye ve yenilik yapmaya davet ediyor. Başarılarımızdan ve başarısızlıklarımızdan öğreniyor ve bir şirket olarak birlikte büyüyoruz. Ekip üyelerinin kendi mesleklerinde yenilik yapmalarını ve Cesur fikirleri hızlı büyüyen ürünlere dönüştürürken fikir aşamasından, geliştirmeye ve dünya pazarında yayınlamaya kadar işin her aşamasını sahipleniyoruz.Pozitif Kurum Kültürü

Doğru ortamın bireyin içindeki en iyiyi ortaya çıkardığına kuvvetle inanıyoruz. Şeffaflık anlayışımız ve büyüme tutkumuz yeni fikirleri ve yenilikleri memnuniyetle karşılar. Çok çalışıyoruz, ancak emeğimizin meyvelerinin tadını çıkarmak için zaman ayırıyoruz; dengeli bir profesyonel yaşam sunuyoruz.


BURADA ÇALIŞMAK İSTERSENİZ

Heyecan verici fikirler ve en son teknoloji ile yeni bir gerçekliği şekillendiren deneyimli, ileri görüşlü bir yazılım mühendisleri ekibiyiz. Bize katılın ve kariyer gelişimi için yeni fırsatlar elde edin


Serbest Kıyafet
Özel Sağlık Sigortası
Esnek çalışma imkanı
Yemek
Performansa Dayalı Bonus
Rekabetçi Maaş
Notebook
Hızlı büyüme fırsatı
Yol Ücreti
Eğitim Platformu
7/24 Açık Ofis
Ücretli tatil ve izin süreci
Öğrenme ve beceri geliştirme
Taze Meyve

KÜLTÜRÜMÜZ

Kültürümüzü yakından inceleyin!
İşe başlandığı ilk gün istisnasız sigorta başlar.Şirketimizde yeni işe başlayan için şirketin ilk işi Oryantasyon eğitimi, mail açmak, kartvizit ve STS Sistem forması sipariş vermektir.


Tüm çalışanlara düzenli olarak sektördeki uzmanlardan kurumsal eğitimler alması sağlanır.


Tüm ekibimiz birbiriyle bilgi birikimini ve deneyimini paylaşmaya açıktır.


Ekibimizdeki hiç kimseye bir görev zorla verilmez.iş anlatılır önce gönüllüler sorulur sonra uygun kişiler belirlenerek yapıp yapamayacağı değerlendirilerek karara varılır.


Doğum günü olan çalışanlar o günü sevdikleriyle paylaşabilmeleri için tüm gün izinlidir.

Kazımiye Mah. Selanik Sokak No: 7 Nova Center İş Merkezi Kat 1 No: 18
ÇORLU/TEKİRDAĞ
Telefon: 0282 652 95 65
          E-Posta: info@stssistem.com

STS Sistem
Tüm hakları saklıdır. © STS Sistem Müh.Tic.ltd.Şti. 2024
Gizlilik Politikası                          KVKK Aydınlatma Metni
İçeriğe dön