Özel Yazılım Geliştirme - Otomasyon Ürünleri Satışı ve Yazılım Geliştirme Hizmetleri

İçeriğe git
Özel Yazılım Geliştirme Hizmetleri
İşletmelerin özel iş ihtiyaçlarını en etkin şekilde dijitale dönüştürüyoruz,
 Ürün fikriniz ve bütçeniz doğrultusunda tam hizmet kurumsal yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Kuruluşların, proje planlamasından doğrulamaya, test etmeye ve dağıtıma kadar müşterilerinin arzu ettiği yazılımları oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.
Yazılım Geliştirme Şirketi
STS Sistem, stratejik bir teknoloji yaklaşımı kullanarak, kapsamlı ve uçtan uca kurumsal çözümler sunan lider bir Yazılım Geliştirme Şirketidir. 10 Yılı aşkın süredir işletmelerin vizyonlarını gerçeğe dönüştürmek için özel yazılım geliştirme hizmetlerinden yararlanmalarına yardımcı oluyor.

Blockchain, web3, Bulut Bilişim, Yapay Zeka (AI), ML, IoT, API Geliştirme, Big Data, Dijital Dönüşüm, Yazılım Entegrasyonu, Veritabanı tasarımı,  İhtiyaçlarınıza özel, bütçenize ve zaman diliminize uyan yüksek kaliteli, uygun maliyetli, güvenilir, tam döngülü ısmarlama yazılım geliştirme çözümleri sunuyoruz. Siz de özel çözümlerimizle rekabet avantajınızı artırın.

Yazılım Danışmanlığı

Kullanıcı edinmeden para kazanmaya kadar bir büyüme stratejisi oluştururken size fikir keşfi, teknoloji içgörüleri ve risk analizi konularında yazılım geliştirme danışmanlığı sağlıyoruz.
Blockchain

Blockchain ekosisteminde geleceğe hazır merkezi olmayan çözümler geliştirerek, işletmelerin işlerini otomatikleştirmelerine, çeşitli süreçlerde şeffaflık sağlamalarına ve genel giderleri azaltmalarına yardımcı oluyoruz.
Özel Yazılım Geliştirme

Uzman bir yazılım ürün geliştirme şirketi olarak, pazar trendlerini, kullanıcı beklentilerini ve stratejik hedeflerinizi kapsamlı bir şekilde analiz ederek ürün vizyonunuzu hayata geçiriyoruz.
Kullanıcı Arayüzü/UX Tasarımı

UI/UX'teki en son trendleri müşterimizin tercihleri ​​ve gereksinimleriyle birleştirerek, tüm uygulama ve yazılımlar için canlı ve sezgisel tasarımlar sunuyoruz.
Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama geliştiricilerimiz, hem Android hem de iOS sistemleri için iş ve güvenlik gereksinimlerinize uyumlu yüksek kaliteli yerel uygulamalar oluşturabilir.

Nesnelerin İnterneti (IoT)

Hızlı hareket eden bir dünyada IoT'nin popülaritesi  giderek artıyor. Gerçek zamanlı izleme, otomatik iletişim işinizi inanılmaz bir şekilde hızlandırabilir. Bir işi yürütürken zamandan, maliyetlerden ve insan kaynaklarından tasarruf etmenize yardımcı olmamıza izin verin.
Yazılım Entegrasyonu

İyi oluşturulmuş mikro hizmetler, güvenilir API ve veri entegrasyonu ile yazılım altyapınızı iyileştirin. Kapsamlı kurumsal uygulama geliştirmemizle iş stratejinizi başlatın veya kurumsal uygulama entegrasyon çözümlerimizi kullanın.
Dijital Dönüşüm Hizmetleri

STS Sistem, güvenilir dijital dönüşüm ortağınızdır. Değişen pazar gereksinimlerini karşılamak için yeni iş süreçleri oluşturmak veya mevcut iş süreçlerini değiştirmek için dijital teknolojileri kullanma konusundaki uzmanlığımızdan yararlanın.
Veri yönetimi

Büyük Veri, Veri Bilimi, Bilişsel Bilişim, Blok Zinciri ve daha fazlası gibi gelişmekte olan teknolojilere ilişkin derinlemesine bilgimizi kullanarak etkili veri yönetimi stratejisi, tahmine dayalı analitik ve akıllı otomasyon ile bir adım önde olun.
ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME NEDİR?

Özel yazılım geliştirme, satın alınan hazır yazılımlar yerine kuruluşunuzun gereksinimlerine uyacak şekilde özel olarak oluşturulmuş yazılımları tasarlama, uygulama, test etme ve devreye alma sürecidir.
Yazılım dış kaynak kullanımı, işletmelerin kendi özel yazılımlarını geliştirmeleri için harika bir araçtır. Dış kaynak kullanımı, işletmelerin özel yazılım geliştirme konusunda uzman olan geliştiricileri işe almalarını sağlar ve bu, verimliliklerini büyük ölçüde artırır.
YAZILIM ÜRÜN GELİŞTİRME

GELİŞTİRME MALİYETLERİNİ DÜŞÜRÜRKEN PAZARA SUNMA SÜRESİNİ HIZLANDIRIN

Siz bir şirket olarak güven ve kredibilite inşa ederken, STS Sistem sizi teknik açıdan güvenilirlik ve çeviklikle destekleyecek, pazara giriş süresini ve ilgili riskleri azaltacaktır.
10 Yılı aşkın deneyime ve yeni başlayanlardan büyük işletmelere kadar uzanan şirketlere ürün yol haritasını istikrarlı, ölçeklenebilir ve güvenli son teknoloji pazara hazır çözümlere dönüştürme konusunda yardımcı olan kusursuz bir itibara sahibiz.

Yazılım ürünlerinin güncelliği ve kalitesine bağlı olarak pazarda kazanan (veya kaybeden) şirketlerle özel olarak çalışıyoruz.
Her türlü teknik ihtiyaca cevap verecek geniş bir teknik uzmanlık ve kaynak sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda sorunsuz ekip entegrasyonu ve hızlı bilgi aktarımı ile iş çevikliğine güvenilirlik ve bağlılık getiriyoruz.

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME AVANTAJLARI


Yenilikçi tasarım

Ekibimiz, yazılımınız için özel tasarım öğeleri oluşturacak bilgi ve beceriye sahiptir. STS Sistem'de sürecimiz, mükemmel UI/UX'in ilk günden itibaren oluşturulmasını sağlar.


Daha düşük maliyetler

Zaman içinde test edilmiş süreçlerimiz, özel uygulama hizmetlerinin maliyetini çoğu firmadan daha düşük tutar. Herhangi bir gereksinimi karşılayabilecek kadar esneğiz, ancak sürecimiz, spesifikasyonlarınızı karşılayan kaliteli bir ürün almanızı sağlar.


Daha iyi performans

Özel yazılım çözümlerimiz, rakiplerimizin çoğundan daha iyi performans sunmak üzere tasarlanmıştır. Yalnızca çeşitli koşullar altında da performans gösteren endüstri standardı teknolojileri uyguluyoruz.


Daha hızlı pazara sürüm süresi

Çevik geliştirme metodolojisi kullanıyoruz ve uzmanlarımız gerekirse plandan hızla sapabilir. Tam bir üretim sürümüne hazır değilseniz, ayrıca bir MVP (minimum uygulanabilir ürün) veya MMP (minimum pazarlanabilir ürün) sunuyoruz. Projeniz haftalar içinde yayında olabilir.


Esneklik

Uzman rehberliği ve desteği sağlayarak tüm geliştirme süreci boyunca sizinle birlikte çalışabiliriz. Bu, özel yazılım çözümünüzün bugünün ve yarının ihtiyaçlarınızı karşılamasını sağlar.


Artırılmış güvenlik

STS Sistem ile çalıştığınızda, yazılımınız, potansiyel riskleri azaltırken performans gösterecek şekilde tasarlanmasını sağlayan özel bir uzman ekip tarafından desteklenir. İş verilerinizin ve varlıklarınızın her zaman korunduğunu bilmenin verdiği gönül rahatlığına sahip olacaksınız.

Kazımiye Mah. Selanik Sokak No: 7 Nova Center İş Merkezi Kat 1 No: 18
ÇORLU/TEKİRDAĞ
Telefon: 0282 652 95 65
          E-Posta: info@stssistem.com

STS Sistem
Tüm hakları saklıdır. © STS Sistem Müh.Tic.ltd.Şti. 2024
Gizlilik Politikası                          KVKK Aydınlatma Metni
İçeriğe dön